Możemy potwierdzić, że Nottingham Forest złożyło zapytanie o wypożyczenie do końca sezonu Maxwella Corneta. West Ham rozważa obecnie ten ruch, a także możliwe odejście Saïda Benrahmy do Lyonu (lub innego klubu, jeśli pojawi się odpowiednia oferta).

Pablo Fornals prawdopodobnie przeniesie się z powrotem do Hiszpanii – wielokrotnie wymienionym celem jest Real Betis. Mówi się, że chętnie pozwolimy wspominanym ostatnio graczom odejść, ale indywidualnie – nie pozwolilibyśmy wszystkim trzem (Benrahma, Fornals, Cornet) jednocześnie, nie mając żadnych zastępstw.

Obecnie zablokowaliśmy ofertę Saïda Benrahmy, w nadziei, że inne kluby złożą lepsze propozycje. Istnieją też pewne obawy, że gracz preferuje inne potencjalne opcje.

Nasza uwaga przesunęła się teraz na Jotę zamiast Osmana. Mówi się nawet o 18-miesięcznym wypożyczeniu byłego gracza Celticu lub do końca sezonu.

Wygląda również na to, że Brighton może przenieść swoje zainteresowanie na Ibrahima Osmana, więc będzie to interesujące do monitorowania. Jeśli uda im się zawrzeć umowę, musimy zadać sobie pytanie, czy ta trudna rozmowa o sytuacji z agentem była rzeczywiście aż taką przeszkodą, jak klub uwierzył?

Warto mieć oko na przeprowadzkę Antonio Nusy z Club Brugge do Brentford. To był nasz cel i jeśli będzie więcej zwrotów akcji, może się zdarzyć spóźniony ruch od nas dla tego zawodnika.