Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi doniesieniami transferowymi przygotowanymi przez ExWHUemployee.

West Ham złożył ofertę 37 milionów funtów za Felipe Andersona. Lazio chce sprzedać piłkarza do WHU, a klub jest przekonany, że Brazylijczyk bardzo szybko zostanie nowym zawodnikiem West Ham United.

Alfie Mawson chce trafić do West Hamu i transfer jest bardzo prawdopodobny. Za obrońcę Swansea trzeba zapłacić około 20 milionów funtów.

West Ham oprócz Felipe Andersona chce pozyskać innych pomocników. Jack Wilshere i João Mário. Anglik odchodzi z Arsenalu i chce przenieść się na London Stadium. Jednak Młoty poprosiły piłkarza o obniżenie wymagań finansowych jeśli miałby trafić do WHU. Natomiast klub chce wypożyczyć Portugalczyka z opcją wykupu.

West Ham prawdopodobnie pozyska napastnika w letnim okienku transferowym. Pellegrini chciałby Mario Balotellego, ale klub ma także innych snajperów na liście życzeń.

West Ham oprócz Łukasza Fabiańskiego może pozyskać jeszcze jednego bramkarza do rywalizacji z Polakiem. Manuel Pellegrini i zarząd nie są do końca przekonani co do umiejętności Adriana.

Manuel Pellegrini kategorycznie ogłosił zarządowi, że nie jest zainteresowany Jackiem Grealishem z Aston Villi.

Manuel Pellegrini był ogromnym czynnikiem transferu Issy Diopa. Zarząd od dłuższego czasu chciał Francuza, ale to menedżer Młotów popchnął transfer dalej.

Manuel Pellegrini analizował bramki stracone przez West Ham w poprzednim sezonie i stąd chęć pozyskania Fabiańskiego, Diopa i Mawsona.

West Ham prawdopodobnie sprzeda Winstona Reida w letnim okienku, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta. Pellegrini obawia się o jego podatność na kontuzje i twierdzi, że Rice, Ogbonna, Diop i Mawson to lepsze wybory na środku obrony.

Manuel Pellegrini chce wypróbować Declana Rice na pozycji defensywnego pomocnika w nowym sezonie.

Manuel Pellegrini chce ściągnąć dwóch środkowych obrońców w tym okienku, ponieważ błędy obrońców kosztowały zbyt dużo goli w poprzednim sezonie. Została złożona oferta za Mawsona 20 milionów funtów+, a transfer Marlona jest „martwy”.

West Ham w tym okienku planuje jeszcze pozyskać jednego stopera, kilku pomocników i napastnika.

Transfer Issy Diopa przeciągał się ponieważ jego agent domagał się prowizji za transfer w wysokości 2,5 miliona funtów za pośrednictwo. Ostatecznie obniżył wymagania co pozwoliło na finalizację umowy.

Sam Byram, Reece Burke, Josh Cullen, Reece Oxford i Winston Reid najprawdopodobniej zostaną sprzedani. Klub jest gotowy także wysłuchać ofert za Michaila Antonio, Aarona Cresswella, Adriana, Jordana Hugilla, Roberta Snodgrassa i Andy’ego Carrolla.

Javier Pastore najprawdopodobniej dołączy do Romy. Uzgodnił warunki kontraktu z włoskim klubem. Jego transfer do West Hamu nigdy nie był bliski finalizacji.