West Ham United z przyjemnością ogłosił transfer Łukasza Fabiańskiego ze Swansea City za nieujawnioną kwotę! Bramkarz podpisał trzyletni kontakt z Młotami.

Doświadczony 33-latek jest obecnie na Mistrzostwach Świata w Rosji z Polską reprezentacją i z niecierpliwością oczekuje na kontynuowanie kariery w Premier League.

West Ham to ogromny klub, więc cieszę się, że mogę dołączyć do klubu w tak ekscytującym czasie. Zrobię co w mojej mocy, aby pomóc zespołowi w osiągnięciu jak najlepszych wyników i nie mogę się doczekać nowego rozdziału w karierze. – powiedział nowy piłkarz Młotów

Dyrektor sportowy West Hamu Mario Husillos nie krył swojego zadowolenia z pozyskania Fabiańskiego: – Łukasz jest doświadczonym i sprawdzonym bramkarzem w Premier League, który niejednokrotnie pokazywał swoją jakość na poziomie krajowym i międzynarodowym. Jest nowoczesnym bramkarzem z doskonałą zwinnością i przyniesie silną konkurencję w bramce Młotów. Oczywiście Łukasz w tej chwili jest skupiony na finałach Mistrzostw Świata z Polską. Życzymy mu wszystkiego dobrego w Rosji i czekamy na jego przyjazd do klubu latem.

Łukasz Fabiański jest pierwszym Polakiem, który będzie występował w pierwszym zespole Młotów i trzecim zawodnikiem pozyskanym przez klub w tym okienku transferowym po Ryanie Fredericksie i Issie Diopie.