Brak możliwości sensownej rotacji na pozycji napastnika już przeszkadza. Z Southampton Michail Antonio miał słaby dzień, a West Ham miał problemy z utrzymaniem remisu. Frustracja Antonio była oczywista, gdy został wyrzucony na koniec meczu, co oznaczało, że nie mógł zagrać z Manchesterem United. Wielu uważało, że West Ham pokonałby Man United, gdyby Antonio był dostępny.

Faktem jest, że Moyes nie miał żadnej realnej alternatywy

Fani West Hamu niedowierzali, gdy klubowi nie udało się podpisać kontraktu z innym napastnikiem latem, mimo że mieli sześć miesięcy na znalezienie odpowiedniego zastępcy dla Sebastiena Hallera i zawarcie nowej umowy.

Czy Moyes będzie chciał podpisać kontrakt z wolnym agentem?

Niektórzy fani sugerują, że Moyes powinien poszukać napastnika, który nie ma kontraktu, jako wsparcia dla Antonio.

ExWHUemployee wykluczył to, wypowiadając się w najnowszym podcaście West Ham Way 

Nie sądzę, że tak się stanie, ponieważ Jarrod Bowen przeciwko Manchesterowi United zanotował dość dobry występ. Nie był on jakoś spektakularny, ale nie był zły, więc myślę, że w razie potrzeby Bowen może wkroczyć za Antonio.

Na stronie Transfermarkt można znaleźć pełną listę wszystkich piłkarzy, którzy nie mają kontraktu

I chociaż West Ham odszedł od tego rodzaju transferów pod rządami Moyesa – istnieją pewne nazwiska, które przyciągają wzrok i które mogą być warte zbadania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Na tej liście jest kilku graczy, którzy byli powiązani z West Hamem w przeszłości za kadencji Moyesa. Należą do nich Daniel Sturridge, Kevin Mirallas, Salomon Kalou i ośmielimy się powiedzieć… Andy Carroll i Carlos Tevez.