Jak twierdzi ExWHUemployee, West Ham jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z Alexem Grimaldo z Benfiki i Memphisem Depayem z Barcelony – obie umowy są warte uwagi i realne.

Ex w podcaście West Ham Way dzisiaj potwierdził, że Młoty chcą tego lata wykonać konkretne ruchy transferowe. Chociaż nie złożono żadnych ofert, informator klubu twierdzi, że ruch dla brazylijskiego gracza – Grimaldo – może zostać wykonany w dalszej części okna, podczas gdy Memphis może stać się celem, jeśli klub nie będzie mógł wkrótce poczynić postępów w sprawie umowy z Armando Broją.

Patrzymy na lewego obrońcę – powiedział. Mówiłem o Maehle z Atalanty, Luca Pellegrinim – także z ligi włoskiej. Wygląda na to, że Hickey, którego w pewnym momencie braliśmy pod uwagę przejdzie do Brentford, chociaż nie jest to jeszcze do końca potwierdzone. 

Kolejnym nazwiskiem, na które warto zwrócić uwagę, jest Alex Grimaldo, który gra dla Benfiki. Bardzo wysoko oceniany lewy obrońca. Patrzyliśmy na niego w przeszłości i nie kusiło nas, żeby złożyć ofertę jedynie z powodu dużej  konkurencji. Warto mieć oko na tę transakcję, ale wiemy że Arsenal stara się sfinalizować ten transfer, więc rywalizacja będzie ciężka.

Memphis Depay z Barcelony – podobno jest dostępny za 17 milionów funtów. Zapewne będzie miał wielu chętnych na kontrakt, ale wiadomo że ostatnio jego agent odrzucił ofertę drużyny angielskiej. Nie zdziwiłbym się, gdyby Młoty spróbowały zobaczyć, co stanie się po złożeniu propozycji.

Broja jest głównym celem, ale okazało się, że Newcastle ponownie pojawia się w „grze”

West Ham określił główne cele swojego letniego okna, ale wydaje się, że nie spoczywają na laurach, choć chwilowo nastała transferowa cisza.

Broja stał się głównym celem na pozycję napastnika, ale przy dużej konkurencji i braku gwarancji, że w ogóle będzie mógł odejść, West Ham nie może tylko na tym polegać.

Wykonywanie ruchów na kilku celach jednocześnie pozwala klubowi być proaktywnym i szybko podejmować decyzje, zamiast zaczynać od zera, jeśli coś nie pójdzie po jego myśli.

Grimaldo byłby również wspaniałym transferem na lewą obronę, ponieważ klub skupiałby się na doświadczeniu w Lidze Mistrzów, aby wzmocnić swój skład i pomóc w osiągnięciu tego ostatecznego celu.

Fani powinni być podekscytowani ruchami, które klub chce wykonać w letnim oknie, a jeśli uda im się zdobyć zamierzone cele transferowe… z pewnością nadejdzie wspaniały sezon.