Sześć sierpniowych i wrześniowych meczów West Hamu United ma nowe daty i godziny rozpoczęcia ze względu na transmisje telewizyjne.

Mecz otwierający sezon przeciwko Manchesterowi City w niedzielę 7 sierpnia oraz spotkanie z Nottingham Forest w kolejny weekend zostały wybrane do transmisji na żywo w Wielkiej Brytanii przez Sky Sports. Spotkanie na City Ground odbędzie się wg nowego terminarza w niedzielę 14 sierpnia – rozpocznie o godzinie 15.00 czasu polskiego.

Mecz z Brighton & Hove Albion zostanie przeniesiony na niedzielę 21 sierpnia, a wyjazdowe spotkanie w Aston Villi odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia – obie gry zaczną się o godzinie 15.00 czasu polskiego. Żadna z nich nie będzie transmitowana na żywo w Wielkiej Brytanii, ale zmieniły one terminy ze względu na udział West Hamu w play-offach Ligi Konferencji Europejskiej UEFA w poprzedzające czwartki.


Pierwsze derby w Londynie w nowym sezonie – z Tottenhamem Hotspur – zostaną rozegrane na London Stadium w środę 31 sierpnia o 20:45. Ten mecz będzie transmitowany na żywo przez BT Sport.

We wrześniu mecz na Stamford Bridge, jest teraz zaplanowany na 15:00 czasu polskiego w pierwszą niedzielę miesiąca (4.09). Sky Sports pokaże spotkanie na żywo – data jednak może ulec zmianie, jeśli mecz Chelsea w Lidze Mistrzów UEFA w następnym tygodniu zostanie wyznaczony na wtorek.

Gra na London Stadium przeciwko Newcastle United została również wybrana do transmisji na żywo przez Sky Sports i zostanie rozpoczęta o godzinie 15:00 w niedzielę 11 września.

Jeśli West Ham awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy UEFA, nasza podróż do Evertonu, zaplanowana obecnie na sobotę 17 września, również zmieni swój termin.