Niezawodny informator Młotów wydał przed chwilą najnowszą aktualizację dotyczącą sytuacji transferowej West Hamu United. Wiele nie wskazuje na to, że pozyskamy na 100% któregoś z wymienianych w mediach zawodników, jednak do zamknięcia okienka pozostały jeszcze trzy dni. 

  • Jak opisano we wczorajszej aktualizacji, kontynuowano rozmowy z Marsylią – celem było wypożyczenie lub zakup ich obrońcy Calety-Cara. Transakcja nie jest tak blisko, jak donoszą francuskie media – porozumienie nie jest w żadnym razie finalizowane. Rozmowy będą kontynuowane dzisiaj. Marsylia chce otrzymać opłatę z góry ze względu na swoją sytuację finansową. Czas pokaże, czy któryś z klubów zmieni swoje stanowisko i czy uda się osiągnąć kompromis.
  • Jeśli chodzi o złożoną ofertę 50 milionów funtów, możemy potwierdzić, że ta oferta nie była przygotowywana dla Dominica Calvina-Lewina – rozmowy nigdy nie wyszły poza dyskusje e-mailowe, ponieważ propozycja została odrzucona – stała się za to tematem do dyskusji publicznej.
  • Dwóch napastników, o których wiemy, że klub jest entuzjastycznie do ich pozyskania nastawiony (do tego przedziału cenowego również), to czeski zawodnik Patrik Schick z Bayeru 04 Leverkusen i Youssef En-Nesyri, grający w Sewilli.
  • Klub jest zainteresowany wieloma francuskimi napastnikami, w tym Jonathanem Davidem, Bambą Dieng’em i Hugo Ekitike’m – warto zaznaczyć, że na razie żaden z wymienionych graczy nie jest blisko Młotów.