West Ham, według ExWHUemployee może złożyć kolejną ofertę za Dominica Solanke po nieudanej próbie podpisania kontraktu z napastnikiem zeszłego lata. Kiedy rozeszła się wiadomość, że Młoty są zainteresowane pozyskaniem Anglika, fani byli rozczarowani opcją tego transferu.

Jego rekord bramek nie był najlepszy, a on nie wydawał się typem gracza, który pasowałby do systemu Moyesa. Cóż, Anglik z pewnością udowodnił, że się mylą. W tym sezonie zdobył już 14 goli w Premier League, tracąc zaledwie 3 do najlepszego strzelca Erlinga Haalanda. Momentami był absolutnie nie do zatrzymania i nie wygląda na to, żeby miał w najbliższym czasie zwolnić tempa.

Hammers oferowali za napastnika 40 milionów funtów, ale Bournemouth odrzuciło tę ofertę [The West ham Way]

Niedawne problemy West Hamu ze zdobywaniem bramek, jeszcze bardziej uwidoczniły, że zespół potrzebuje napastnika, a według teamTALK, pod koniec sezonu mogą ponownie próbować pozyskać Solanke. Oprócz absurdalnie dobrych wyników w tym sezonie, pomaga także klubowi w jego zespołowych celach.

Niestety, Młoty staną w obliczu ostrej konkurencji ze strony Newcastle i być może innych drużyn z Premier League. Co więcej, forma piłkarza podniosła jego cenę i można się spodziewać, że Irons musieliby znacznie przebić rekordową opłatę za transfer w wysokości 48 milionów funtów, aby pozyskać jego usługi.