Brytyjskie media społecznościowe obiegła informacja, jakoby to Crystal Palace wyszło na prowadzenie w wyścigu o podpis Eberechiego Eze. 

22-latek jest jedną z najjaśniejszych postaci w ekipie Queens Park Rangers w bieżącym sezonie. Zdobył on dotychczas 15 bramek oraz zanotował 8 asyst na zapleczu Premier League. O podpis młodego Anglika mają rywalizować ze sobą Aston Villa, Newcastle, West Bromwich Albion, Crystal Palace i West Ham United.

Wydawałoby się, że to właśnie Młoty mają na dłoni kartę przetargową w postaci Jordana Hugilla, który jest obecnie wypożyczony do zespołu QPR. Rosły Anglik zdobył w barwach Rangers 15 goli i jedną asystę na wszystkich frontach.

Problemem – jak zwykle w takich przypadkach – okazują się być pieniądze. Zainteresowane kluby przedstawiają rozbieżną cenę, jaką oferują za Hugilla. Dodatkowo, West Ham musi najpierw sprzedać któregoś z graczy obecnej kadry, by zyskać jakiekolwiek pieniądze na transfery.

W tym momencie do gry wkroczyło Crystal Palace, które chce wykorzystać moment braku środków West Hamu. Popularne Orły złożyły już ofertę za Eberechiego Eze i liczą, że zdołają uprzedzić konkurencję. Media na wyspach podają, że to właśnie drużyna z Selhurst Park wyszła na prowadzenie w wyścigu o obiecującego zawodnika QPR.

Queens Park Rangers wyceniły usługi swojego gracza na 20 milionów funtów.