Media informują, że Nayef Aguerd zdecydował się na zmianę swojego przedstawiciela. Rolę agenta piłkarza pełnił dotychczas Ismaïl Mouline.

 Aguerd w ostatnich miesiącach stracił miejsce w składzie kosztem Konstantinosa Mavropanosa – forma Marokańczyka w pierwszej części sezonu była dość chwiejna i nie prezentował już tej samej pewności, co w poprzedniej kampanii. Ponadto, podczas zimowego okna transferowego przewijały się plotki o możliwym odejściu stopera – jak się okazuje, temat powrócił, a sam zainteresowany miałby być jeszcze bardziej zdeterminowany do zmiany otoczenia.

W gronie chętnych sprowadzeniem Aguerda wymienia się głównie zespoły Arabskie oraz Francuskie. 27-latek jest związany z West Hamem umową do 30 czerwca 2027 roku, wobec czego przedstawiciele klubu z Londynu będą za niego najpewniej oczekiwać kwoty rzędu 30 milionów funtów – ekwiwalentu sumy, za jaką obrońca został pozyskany latem 2022 roku ze Stade Rennais.

Nayef Aguerd wystąpił w tym sezonie w łącznie 25 meczach we wszystkich rozgrywkach. Strzelił 2 gole oraz raz asystował, zachowując przy tym 5 czystych kont. Portal transfermarkt.com wycenia go na około 34 miliony funtów.