David Moyes był zachwycony po tym, jak 3000 fanów Młotów pokonało wiele kilometrów, aby wspierać swój zespół i świętować zwycięstwo w Villa Park  w niedzielne popołudnie.

Ponieważ pociągi były wstrzymane przez cały ranek i wczesnym popołudniem z powodu niesprzyjającej pogody, fani Młotów po wielu utrudnieniach dotarli na stadion, aby być świadkami kolejnego, niezapomnianego meczu.

Ben Johnson, Declan Rice, Pablo Fornals i Jarrod Bowen strzelili gole, dzięki czemu drużyna osiągnęła rekord klubowy – osiem meczów wyjazdowych w Premier League jako niepokonani.

West Ham zrównał się punktami z zajmującym trzecie miejsce Manchesterem City

Dla menadżera najbardziej zachęcające jest to, że czuje, iż jego zespół ma jeszcze o wiele więcej do zaoferowania. Oto co David Moyes powiedział na pomeczowej konferencji prasowej.

 Kibice znów byli wspaniali

Wielkie uznanie dla kibiców, że mimo trudności dotarli, Wiem, że dzisiaj pociągi były wstrzymane – nawet mój syn jechał na mecz, więc mam świadomość jakie go spotkały problemy.

Musieliśmy ciężko walczyć o to zwycięstwo, mimo że wynik jest dobry

To jest naprawdę dobry wynik i muszę przyznać, że mecz był zacięty. Nawet gdy Aston Villa zaczęła grać w dziesiątkę, nie było łatwiej. Mecz prawdopodobnie trochę się wtedy zmienił i mogliśmy grać lepiej, choć nie było lżej.

Jestem zachwycony, że strzeliliśmy cztery gole

W  tej chwili mamy naprawdę dobrą grupę graczy, których muszę dalej wykorzystywać w grach i na treningach. Nie zamierzamy siedzieć i cieszyć się tym wynikiem zbytnio, chociaż uśmiecham się i kocham myśl o dzisiejszym zwycięstwie. To wspaniała wygrana, ale muszę przyznać, że będziemy pracować nad jeszcze lepszymi występami.

Jesteśmy niepokonani i nie przeszkadzają nam gry poza domem

Myślę, że doszliśmy do etapu, na którym jesteśmy naprawdę pewni wielu rzeczy, które robimy. Gracze rozumieją swoje role i to czego się od nich oczekuje.

Nie możemy odpuszczać. Powiedziałem im, że jeśli będziemy myśleć, że idzie nam świetnie i wszystko jest łatwe, to się nic nam się nie uda – musimy się tego trzymać i ciężko pracować, mimo doskonałych wyników.