David Moyes pojawił się na konferencji prasowej przed spotkaniem z Tottenham Hotspur. Co miał do powiedzenia trener Młotów?

Konferencja Davida Moyesa przed spotkaniem z Tottenhamem

Będzie to pierwsze spotkanie Moyesa na ławce po przymusowej kwarantannie jaką musiał odbyć. Poniżej odpowiedzi DM na pytania dziennikarzy o:

Saga z transferem Saida Benrahamy

– Nieprawdą jest plotka o oblaniu przez piłkarza testów medycznych. Zawodnik nadal jest w trakcie badań i nic nie jest przesądzone [Redakcja:konferencja miała miejsce o 13.30 czasu londyńskiego]. Niestety, nie mogę wyjawić szczegółów z nimi związanych. Dopinanie szczegółów przy takich transferach potrafi się ciągnąć w czasie. Wierzę, że zostanie piłkarzem Młotów przed końcem okienka transferowego.

Samopoczucie po kwarantannie

– Czuję się dobrze. Przestrzegałem wytycznych, dodatkowo zostałem na kwarantannie dłużej niż wymagany czas, żeby mieć większość pewnośc co do swojego zdrowia i nie narażać innych. Miałem fantastyczny sztab zajmujący się zespołem podczas mojej nieobecności. Byliśmy cały czas w kontakcie.

Jak widać, konferencja przed spotkaniem z kogutami była bardzo krótka i padło niewiele pytań. W dużej mierze dlatego, że wszyscy skupieni są na transferze Benrahamy, a jego prawdopodobieństwo zmienia się z godziny na godzinę. O wszystkim informujemy na biężąco w naszym serwisie.