Saïd Benrahma zawodnikiem West Ham United

West Ham United ogłosił wczoraj podpisanie umowy wypożyczenia z Brentford Saïda Benrahmy. Napastnik dołącza do Młotów z klubu EFL Championship w ramach wypożyczenia na cały sezon, z możliwością całkowitego wykupu.

To, że 25-letni algierski rozgrywający miał problemy z badaniami krwi, było dramatem ostatnich chwil okienka.  Sytuacja ta doprowadziła do zmodyfiowania ostatecznej umowy transferowej z wykupu na wypożyczenie z możliwością transferu definitywnego.

Benrahma w dwóch sensacyjnych sezonach dla pszczół strzelił 30 bramek i asystował przy  27 kolejnych. Teraz 25-latek będzie miał okazję wykazać się pełnym zakresem swoich umiejętności w Premier League i zrobi to w bordowo-niebieskiej koszulce.

 „Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że jestem częścią tego zespołu – powiedział nowy klubowy nr 9. West Ham to historyczny klub, który jest w Premier League od bardzo dawna.  To ogromny klub w Anglii. Rozmawiałem z menedżerem, więc dokładnie wiem czego ode mnie oczekuje. Postaram się sprostać jego oczekiwaniom na boisku, ponieważ uwierzył we mnie i mam nadzieję, że mogę to oddać na boisku”.

Menedżer David Moyes przywitał Benrahmę na londyńskim stadionie i powiedział, że wniesie on coś zupełnie innego do i tak już silnej i wszechstronnej drużyny West Ham.

„Cieszę się, że mogę powitać Saïda w West Ham United – potwierdził Moyes. Jest zawodnikiem, który zdobył wiele uznania za występy z Brentford w Championship. Okazało się nim duże zainteresowanie, dlatego cieszymy się, że zdecydował się do nas dołączyć. Chcieliśmy przyciągnąć graczy, którzy są głodni i zdeterminowani, by robić postępy i stawać się lepszymi.  Musimy dać Saïdowi trochę czasu, żeby się zaklimatyzował. Cieszymy się, że tu jest i nie możemy się doczekać, kiedy pokaże nam to co potrafi robić najlapiej na boisku”.

Benrahma nie jest brany pod uwagę do składu na niedzielny mecz z Tottenham Hotspur.

West Ham Poland

FREE
VIEW