West Ham United może być zainteresowany sprowadzeniem Christiana Pulisica. Według ExWHUemployee, 23-letni napastnik poinformował, że może swobodnie opuścić Chelsea, więc David Moyes na szansę podjąć działania, aby w nadchodzących tygodniach przenieść gracza, do wschodniego Londynu.

Informator Młotów zasugerował, że ze względu na to, iż Chelsea jest trudne na rynku transferowym, ciężko określić czy Moyes odniesie sukces w swoich próbach pozyskania do Londynu byłego talentu Borussii Dortmund.

Szef młotów wciąż musi dodać więcej ofensywnych wzmocnień do swoich szeregów, a gracz z Chelsea byłby idealny do tego zadania.

West Ham powinien podjąć ambitny ruch, aby podpisać ten kontrakt, zanim letnie okno transferowe zostanie zamknięte. Moment jest idealny, aby poważnie powalczyć o transfer 50-krotnego reprezentanta Stanów Zjednoczonych

The Blues niewątpliwie niechętnie będą chcieć sprzedać amerykańskiego skrzydłowego Młotom, wypożyczenie może być idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zaangażowanych stron.

23-letni napastnik byłby idealny dla West Ham. Może grać w dowolnym miejscu na linii frontu i ma dobre tempo. Pulisic ma również hipnotyzujące zdolności techniczne, a jego jakość w posiadaniu przeniosłaby ofensywną grę Młotów na zupełnie inny poziom.

Były as Dortmundu ma fantastyczną wyobraźnię i wspaniale kreuje grę – idealnie pasowałby do sposobu gry w West Hamie

Pulisic walczył o wyrobienie sobie reputacji w Chelsea, ale częściowo wynika to z faktu, że mają tam wielu światowej klasy atakujących graczy. Amerykanin zdobył 25 bramek i 18 asyst w 115 meczach dla the Blues.

Thomas Tuchel wyraźnie nie będzie grał w tym sezonie regularnie z Christianem Pulisicem dla Chelsea, więc West Ham musi działać szybko i stanowczo, jeśli chce mieć w swoich szeregach tego zawodnika.