Z pewnością nie jest tajemnicą, że Młoty chcą w tej chwili poprawić swój skład, dzięki kolejnemu transferowi, zanim 1 września okno transferowe zostanie zamknięte.

Okazuje się, że zawodnik Manchesteru United – 28-letni Victor Lindelöf jest postrzegany jako opcja dla Davida Moyesa i spółki, co dla wielu będzie dość ciekawą wiadomością.

Według ExWHUemploee, West Ham miał ostatnio oko na Erica Bailly’ego, ale zamiast tego może wykonać niespodziewany ruch dla jego kolegi z drużyny.

Na stronie The West Ham Way Patreon Ex ujawnił, że reprezentant Szwecji pojawił się w dyskusjach, już przy okazji rozmów o umowie dla Bailly’ego.

Większość innych mediów informuje o zainteresowaniu dwoma graczami, których ujawniliśmy w piątek, a są to Kehrer z PSG i Bailly z Manchesteru United.

Co ciekawe, podczas tych dyskusji z tymi klubami pojawiły się alternatywne opcje: Abdou Diallo z PSG i Victor Lindelöf z Manchesteru United. Niezmiennie jednak to Kehrer jest na razie głównym celem.

Zarówno Diallo, jak i Lindelöf wzbudzają zainteresowanie kilku innych klubów, głównie z Włoch.

Wydaje się jednak, że Szwed stał się teraz również potencjalnym „cichym’ celem. Ma duże doświadczenie w Premier League, dołączył do United z Benifki w 2017 roku, jednak często spotykał się z krytyką za swoje występy.