Podopieczni Moyesa zajmują teraz trzecie miejsce w ligowej tabeli – za Chelsea i Manchesterem City, przy czym ten ostatni ma przewagę jedynie pod względem różnicy bramek.

David Moyes przyznaje, że jest niezmiernie dumny po wygranym 3:2 meczu z Liverpoolem. Młoty całkowicie zasłużyły na to, by w tym sezonie odnieść pierwsze w historii Premier League zwycięstwo nad The Reds.

Podopieczni Moyesa mają identyczny wynik jak City – wygrywając siedem gier, remisując dwie i przegrywając dwa spotkania. Menadżer przyznaje, że jest bardzo zadowolony ze sposobu, w jaki udało mu się wyprowadzić Młoty ze strefy spadku do pierwszej szóstki .

Przemawiając po zwycięstwie nad The Reds powiedział: Kibice naprawdę chcą widzieć zwycięską drużynę i zaczynają teraz być szczęśliwi. To był wspaniały wysiłek ze strony graczy – mogliśmy nawet strzelić jeszcze kilka bramek więcej.

Ten wynik pokazuje, że naprawdę mamy duże szanse na zdobycie najwyższych miejsc

Jestem niezmiernie dumny z tego, że zmieniłem West Ham. Trudno było pokonać Liverpool w mojej karierze, byli bardzo dobrą drużyną, więc jestem bardzo zadowolony, że mogłem dzisiaj zdobyć te 3 punkty. Nawet gdy doszło do wyniku 3:1 byłem zadowolony. Liverpool był bardzo dobry i musieliśmy ciężko pracować, aby ich nie dopuścić do remisu pod koniec spotkania.

Nie graliśmy dobrze w pierwszej połowie. Czasami, gdy masz mecz w niedzielę, grając w czwartek wieczorem – nie zaczynasz dobrze spotkania i to jest normalne. Nie byliśmy tak dobrzy, jak powinniśmy być – zmieniliśmy to w drugiej połowie i zadziałało.