ExWHUemployee ujawnił, że West Ham United rozmawiał z dyrektorem sportowym Bolonii, aby omówić dwa lub trzy możliwe transfery.

Na początku tego roku ogłoszono (mając na celu potencjalną finalizację rozmów latem), że Młoty są zainteresowane Aaronem Hickeyem z Bolonii. Wydaje się, że to zainteresowanie jest konkretne, ale klub ma na oku także innych piłkarzy, którzy obecnie grają w Bolonii.

W audycji The West Ham Way, Ex zasugerował, że Hickey i prawdopodobnie inny gracz Bolonii skusił ekipę Premier League do kilku ostatnich rozmów z dyrektorem sportowym Bolonii – Riccardo Bigonem.

Hickey pasuje do kryteriów wiekowych, jakie ma Moyes. Reprezentant Szkocji spisał się znakomicie razem z Marko Arnautoviciem. Dla West Hamu pojawił się jednak problem – Arsenal też interesuje się tym zawodnikiem i to bardzo zaawansowanie.

Teraz spotkaliśmy się z dyrektorem sportowym Bolonii, aby porozmawiać o nim i o dwóch lub trzech innych zawodnikach. Przeprowadziliśmy z Riccardo Bigonem kilka rozmów, ale wygląda na to, że Arsenal w tej chwili ma pole position.

Fani mogą być rozczarowani słysząc, że to Kanonierzy wydają się być bliscy zakończenia negocjacji ze skutkiem pozytywnym.

Jeśli to posunięcie Młotom nie wyjdzie, rozmowy West Hamu mogą nie być jednak całkowitą stratą czasu

Chociaż Ex nie wymienia żadnego nazwiska, jedną z innych opcji, o których wspomina, może być Jerdy Schouten – jedyny holenderski pomocnik, grający obecnie w klubie Bolonii.

Chociaż szczegóły pozostają na razie trochę niejasne, fakt że West Ham był już w kontakcie z dyrektorem sportowym klubu z Bolonii sugeruje, że zainteresowanie przynajmniej jednym zawodnikiem z klubu Serie A jest bardzo realne i poważne.