Saïd Behrama, Vladimír Coufal, Thilo Kehrer i Tomáš Souček, to czwórka Młotów, która rozegrała towarzyskie spotkania. Algieria i Czechy nie zakwalifikowały się do finałów Mistrzostw Świata FIFA 2022, więc ich zgrupowania to jedynie trening i gry towarzyskie.

• Zapisując na swoim koncie 18. występ, Saïd Benrahma był na boisku przez 66 minut – Algieria zremisowała 1:1 z Mali w Oranie. Riyad Mahrez, który na co dzień reprezentuje barwy Manchesteru City strzelił gola dla Algierczyków z rzutu karnego w pierwszej połowie. Mamadou Fofana wyrównał wynik 13 minut po przerwie.
  • Vladimir Coufal i Tomáš Souček zanotowali asysty w meczu z Wyspani Owczymi. Coufal, zagrał po raz 33. w reprezentacji Czech, a Souček 55. Czechy szturmem pokonały Wyspy Owcze 5:0 w Ołomuńcu. Obydwaj gracze zapewnili podania debiutantowi – Mojmirowi Chytilowi, który wykorzystał doskonałe zagrania i uświetnił swój występ hat-trickiem.

• Thilo Kehrer, który jest jednym z pięciu graczy West Hamu wybranych na Mundial, rozegrał 23. mecz dla swojego kraju. Znalazł się w pierwszej jedenastce Niemiec, wygrywając 1:0 spotkanie towarzyskie w Omanie. Niemcy zdominowali mecz, ale mimo to, padł tylko jeden gol – strzelony przez Niclasa Fullkruga, na dziesięć minut przed końcem gry.

Niemcy – czterokrotni zdobywcy Pucharu Świata – rozpoczną Mistrzostwa meczem z Japonią w środę, 23 listopada o godzinie 11:00 GMT, na stadionie Khalifa International Stadium. Następnie zmierzą się z Hiszpanią – (dokładnie tak, jak spotkali się w finale Mistrzostw Europy 2008) – w niedzielę 27 listopada na stadionie Al Bayt o 19:00 GMT. Ostatni mecz fazy grupowej zagrają z Kostaryką w czwartek 1 grudnia na tym samym obiekcie co z Hiszpanią o 19:00 GMT.