Boczny obrońca Młotów Aaron Cresswell w dość dosadny sposób skomentował postawę The Hammers po czwartej porażce z rzędu w Premier League.

– W pierwszej połowie pozwoliliśmy sobie na wiele, ale to nie było wystarczająco dobre. W drugiej części spotkania zagraliśmy lepiej, ale sposób, w jaki straciliśmy bramkę był bardzo zły. 

– Nie można popełniać takich błędów, bo od razu zostanie się za to skarconym. Tak właśnie się stało. Tego nie robi się na takim poziomie. W mojej ocenie przez całe 90 minut nie byliśmy wystarczająco dobrzy. Innego dnia wykorzystalibyśmy jakieś sytuacje, ale nie tym razem. 

– Oczywiście w takiej sytuacji wzrasta zaniepokojenie. Cztery porażki, dziesięć straconych bramek – musimy wziąć się w garść. Musimy przeanalizować co zrobiliśmy dobrze, co źle i poprawić to na treningach. Czas skoncentrować się na następnym meczu. 

– Nie mogę powiedzieć, że nasza pewność siebie jest wysoka, ponieważ przegraliśmy cztery mecze, straciliśmy dziesięć bramek, a strzeliliśmy tylko dwie. Wszystko, co możemy teraz zrobić to trzymać się razem i spróbować odwrócić zły los. Mamy wystarczająco dużo charakteru, by to zrobić.