Ukraiński zawodnik West Hamu United Andrij Yarmolenko uważa, że każdy z zawodników The Hammers powinien zastanowić się nad przebiegiem przegranego 0:1 meczu z Wilkami. 

– Znajdujemy się w trudnym momencie, jednak każdy z nas powinien na spokojnie pomyśleć o tym feralnym meczu. Gramy dla naszych kibiców oraz klubu, dlatego za dwa tygodnie musimy wypaść dużo lepiej. Wynik był dla nas bardzo, bardzo zły, dlatego musimy zastanowić się nad tym jak poprawić nasze rezultaty. 

Yarmolenko w swojej karierze przywykł do walki o najwyższe cele, zarówno w Dynamie Kijów jak i Borussii Dortmund. Ukrainiec przyznaje, że jest gotów zakasać rękawy i ciężko pracować by wyciągnąć West Ham z dołka.

– W drugiej połowie graliśmy znacznie lepiej, ale przegraliśmy. Bardzo trudno jest to przyjąć do wiadomości, nie wiem, co powiedzieć. Chciałbym przeprosić naszych fanów. Po przerwie reprezentacyjnej musimy być lepsi. 

– Mamy dobrego szkoleniowca i niezłych zawodników, ale musimy walczyć o lepsze wyniki. Pozostaje nam skupić się na nadchodzącym spotkaniu i ciężko trenować.