Zapraszamy do zapoznania się z krótkim raportem z poczynań zawodników The Hammers wypożyczonych do innych klubów.

Josh Cullen w zeszłym tygodniu został wypożyczony do Charltonu Athletic. 22-latek wyszedł w podstawowym składzie The Addicks i zanotował asystę przy zwycięskim trafieniu Krystiana Bielika z rzutu rożnego w 87. minucie meczu. Podopieczni byłego gracza West Hamu Lee Bowyera zwyciężyli 2:1 z Southend United.

Marcus Browne rozegrał cały mecz w barwach Oxford United. Jego drużyna zremisowała 1:1, dzięki czemu pozostaje niepokonana od dwóch spotkań po bardzo niemrawym początku sezonu.

Edmilson Fernandes rozpoczął mecz Fiorentiny z Udinese w wyjściowym składzie. Viola pokonała rywali 1:0. Środkowy pomocnik rozegrał pełne 90. minut.

Toni Martinez zagrał 56 minut w barwach Realu Majadahonda. Zespół Hiszpana zwyciężył swój pierwszy mecz w Segunda Division pokonując ekipę Gimnastic 1:0.

Martin Samuelsen wyszedł w podstawowym składzie VVV Velno w Eredivisie. Drużyna Norwega zremisowała 1:1 z Heerenveen.

Sead Haksabanović  nie znalazł się w składzie meczowym Malagi na mecz z Almerią.