Jesteśmy rozczarowani – przyznał po meczu Craig Dawson. Drużna Davida Moyesa pracowała bardzo ciężko przez całe spotkanie, ale niestety w ostatniej doliczonej minucie, trafienie Marcusa Rashforda zniszczyło cały wysiłek Młotów, aby utrzymać cenny remis.  

Dla nich zdobycie gola w ostatnich sekundach było trudne, ale to zasługa chłopaków, że udało nam się praktycznie do końca gry utrzymać remis. Pracowaliśmy bardzo ciężko, ale niestety w ostatniej chwili padł gol dla rywali.

Znaliśmy cechy Manchesteru United i przez cały tydzień przygotowywaliśmy się, aby uniemożliwić im tworzenie szans. Myślę, że radziliśmy sobie dobrze przez cały mecz, ale Manchester United nie poddaje się i strzelił gola w ostatnich sekundach.

W tym sezonie jest jeszcze długa droga przed nami, więc wrócimy na boisko treningowe i będziemy pracować, aby wrócić jeszcze silniejszymi – powiedział Craig Dawson dla West Ham TV.

Będąc na piątym miejscu w tabeli Premier League z 15 meczami przed końcem sezonu, Młoty nadal rywalizują zarówno o Ligę Mistrzów UEFA, jak i Ligę Europy w przyszłym sezonie

Oczywiście było kilka błędów z naszej strony, które doprowadziły do ​​ich bramki, co nas rozczarowało, ale chłopcy włożyli całe serca w grę. Chwała im za to. Musimy wrócić na boisko treningowe, podnieść się i iść ponownie przystąpić do walki – kontynuował Dawson.

Dawson zarezerwował również szczególne słowa pochwały dla wpływowego kapitana Declana Rice’a, który osłaniał tylną czwórkę na Old Trafford

Declan jest najwyższej klasy graczem i poprawia się z tygodnia na tydzień. Wspaniale jest grać z nim – on na pewno ma przed sobą wielką przyszłość – zakończył obrońca.