Chcemy wygrać z Fulham – Tomáš Souček

The Hammers zobaczyli, że ich dobra passa i ciąg czterech meczów bez porażki dobiegł końca. Souček jednak jest zdania, że West Ham zasłużył na więcej przeciwko The Reds.

Czeski pomocnik był pod wrażeniem solidności swoich kolegów na Anfield

Chcieliśmy być bardzo blisko siebie na boisku, a nasza forma się poprawia – dodał.  Cieszyliśmy się, że nie pozwoliliśmy Liverpoolowi stworzyć wielu okazji, ale mimo to wygrali mecz i to jest dla nas trudne do zaakceptowania.

Mistrzom Premier League zajęło 85. minut  znalezienie sposobu na pokonanie gości. West Ham skutecznie ograniczał szanse gospodarzy.

The Irons zbudowali sobie dobrą bazę w tej kampanii, dzięki dotychczasowej obronie

Teraz, po pokonaniu sześciu meczów z najlepszymi drużynami ostatniego sezonu, podopieczni Davida Moyesa będą przygotowywać się do spotkań z dwoma słabszymi zespołami. Czekają ich mecze z Fulham i Sheffield United.

Souček uważa, że spotkania te będą innego rodzaju wyzwaniem, ale takim, któremu West Ham jest gotowy stawić czoła

Chciałbym, aby nasza drużyna miała więcej punktów w tabeli. Kiedy przegraliśmy pierwsze dwa mecze i spojrzeliśmy na nasz harmonogram, wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwe. Od meczu z Arsenalem stawaliśmy się coraz lepsi, a teraz będziemy ciężko pracować nad kolejnym meczem. Chcemy wygrać z Fulham.

Zmiana stylu gry

Tomas Soucek uważa, że ​​w ciągu następnych kilku tygodni możemy zobaczyć inny styl gry West Ham. Twierdzi, że gotowy na to, co określa innym rodzajem wyzwania w następnym miesiącu.

Nikt nie spodziewa się łatwego spotkania z żadną drużyną, ale nie ma wątpliwości, że naprawdę powinniśmy niecierpliwie czekać na zwycięstwo nad Fulham. Młoty muszą starać się podnieść liczbę punktów do dwucyfrowych liczb.

West Ham Poland

FREE
VIEW