Środowy mecz z Reading, to fantastyczna okazja dla West Ham United Women na wielu frontach. Zawodniczki Młotów wkraczają do starcia Pucharu Ligi Kontynentalnej grupy D, chcąc zdobyć pierwsze trzy punkty w kampanii.

Spotkanie West Ham vs Reading rozpocznie się jutro (środa) o godzinie 20:30 czasu polskiego.

Zwycięstwo nad Royals zapewniłoby drużynie Matta Bearda fantastyczną pozycję do zajęcia czołówki w grupie i zapewnienia sobie miejsca w ćwierćfinale Pucharu Ligi Kontynentalnej. Zespół przeszedł trudny początek kampanii, ale mecz w środku tygodnia to świetna szansa na zmianę sytuacji.

Nor Mustafa

Rozpoczęliśmy sezon ciężko, ale mamy naprawdę dobry plan i co ważniejsze, wszyscy stoimy razem i wszyscy się wspieramy. Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni i nie wątpię, że wkrótce wspólnie wygramy i odwrócimy nasze losy.

Wchodzimy do tego meczu przeciwko Reading z pełną determinacją, by go wygrać. Zamierzamy dać absolutnie 100 procent i wszyscy wierzymy, że mamy wielką szansę wyjść z grupy. Mamy tutaj naprawdę dobrą grupę graczek i wierzę, że możemy to zrobić.

Szybkość i fizyczność Barclays FA Women’s Super League

Myślę, że naprawdę dobrze się przystosowuję. Jestem bardzo szczęśliwa w West Ham. Wszystkie moje koleżanki z drużyny i wszyscy pracownicy tutaj byli bardzo gościnni od mojego pierwszego dnia.

Jest duża różnica między szwedzkimi ligami, a angielską piłką nożną. Tutaj jest o wiele bardziej fizycznie i bardziej wymagająco. Jestem fizycznym graczem, więc ta część naprawdę mnie nie zraziła.