Według dzisiejszej prasy Besiktas złożył zapytanie do West Hamu o dostępność Andy’ego Carrolla. Turecki zespół jest zainteresowany wypożyczeniem Anglika.

Besiktas wciąż poszukuje zastępcy dla Cenka Tosuna, który zimą przeniósł się do Evertonu. Rozwiązaniem ich problemu miałby być właśnie Carroll. Problemem może okazać się kontuzja rosłego napastnika, którą obecnie leczy.

Andy grał i strzelił gola w niedzielnym meczu, ale nadal czuje pewien dyskomfort w kostce. Prześwietlenie pokazało, że wymaga to małego zabiegu chirurgicznego. Zabieg ten wzmocni jego kostkę. – powiedział w czwartek Richard Collinge, szef medyczny West Hamu.

Jesteśmy bardzo smutni przez kontuzje Andy’ego i Winstona. To duży cios dla nich i dla nas, ale mamy nadzieję, że zobaczymy ich jak najszybciej na boisku.  – powiedział Manuel Pellegrini.

Ostatnie słowo przy transferze 29-latka ma mieć Senol Gunes, menadżer drużyny z Vodafone Arena. Co ciekawe media łączą Angielskiego napastnika z innym zespołem ze Stambułu. Zainteresowanie Carrollem ma przejawiać największy rywal Besiktasu czyli Fenerbahce.