Brown na testach w Ipswich

Jordan Brown przebywa właśnie na testach w Ipswich Town. Młody napastnik West Hamu prawdopodobnie podpiszę kontrakt z drużyną Championship w najbliższych dniach.

19-latek dołączył do West Hamu latem 2013 roku, kiedy to przeszedł ze szkółki Arsenalu. Warto podkreślić, że Kanonierzy proponowali mu nowy kontrakt, który odrzucił. Szkoleniowcy Młotów bardzo cenili umiejętności Browna i uznawali go za duży talent. Zaliczył on debiut w dorosłej kadrze podczas spotkania Ligi Europy przeciwko rumuńskiej Astrze Giurgiu. Jednak nie udało mu się przebić do pierwszego składu, choć nadal imponował w kadrze U-21. Został wypożyczony do Chelmsford City (Vanarama National League South) gdzie jednak również nie zachwycił.

West Ham przy takim obrocie spraw nie zdecydował się przedłużyć kontraktu z młodym napastnikiem. W związku z tym może on odejść z Upton Park bez odstępnego. Zainteresowanie napastnikiem przejawiało wiele klubów, ale wszystko wskazuje na to, że podpisze on kontrakt z Ipswich Town. Brown przebywa tam aktualnie na testach, a w poniedziałek wystąpił w młodzieżowym zespole Ipswich przeciwko Barnsley. Według nieoficjalnych doniesień, 19-latek przekonał swoim występem działaczy „Tractor Boys”, którzy chcą zaproponować mu kontrakt.

Ciekawostką jest fakt, że Brown zdobył jedynego hat-tricka dla Młotów w tym sezonie. Miało to miejsce w spotkaniu młodzieżówki Młotów, właśnie przeciwko Ipswich Town.

West Ham Poland

FREE
VIEW