Fly: Samuelsen to geniusz

Martin Samuelsen jest bardzo chwalony w Peterborough United. Dyrektor klubu pokusił się nawet o stwierdzenie, że gdyby młodzik zdecydował się zostać jeszcze sezon w ekipie The Posh będzie wart 20 milionów funtów.

Barry Fry, w wywiadzie dla Blowing Bubbles Monthly nie szczędził pochwał dla młodego pomocnika West Hamu, określając go mianem piłkarskiego geniusza.
Martin przyszedł do naszego zespołu i dokonał prawdziwego przewrotu. Na boisku zachwyca wszystkich. Wszyscy w klubie jesteśmy zachwyceni, że będzie z nami do końca sezonu. On robi różnice, to geniusz! Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie znów zobaczymy go w koszulce Peterborough i pomoże nam awansować, a może i wygrać ligę. Mogę zapewnić Golda i Sullivana, że jeśli wypożyczą go jeszcze raz do naszego zespołu – wróci wart 20 milionów funtów. Pomożemy mu się rozwinąć, u nas będzie mógł grać tydzień w tydzień.

18-letni Norweg wystąpił w koszulce Peterborough 19 razy, dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Jacek Koślicki
Od narodzin związany z West Hamem a od 16 roku życia piszę na łamach WHUFC.pl i prowadzę profil na Facebooku. Zawsze dumny z bycia Młotem!
  • Wszystko fajnie, ale ostatnio nie gra tydzień w tydzień i jego poziom to zdecydowanie minimum Championship, a nie League One.

  • Marcin Tom Wah

    Brzmi cukierkowo.Nawet jak awansuja i zostanie na nastepny sezon to jeszcze nie slyszalem o zawodniku z nizszej ligi niz premier league wartym 20mln.