Założony w Londynie Booze & Glory, który jest od samego początku mocno związany z West Hamem, już niedługo zagra w Polsce. Jako oficjalny patron tego wydarzenia będziemy mieli dla was wejściówki do wygrania!

Założony w 2009 roku w Londynie Booze & Glory rozpoczęło działalność jako bezpośredni salut dla hałaśliwego punka i muzyki Oi!, dla zespołów późnej sceny lat 70tych i 80tych. Dzięki wielkiemu poświęceniu na żywo oraz nieustannemu pisaniu nowych numerów grupa zyskała niesamowicie duży wydźwięk nie tylko wśród lokalnej rzeszy fanów, ale także wśród międzynarodowej społeczności. Ich utwór „London Skinhead Crew” zyskał aż ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Triumfalne podróże do Azji, Ameryki Południowej, Stanów Zjednoczonych i cztery pełne albumy studyjne stały się niezbędne dla fanów piłki i zasmarkanego rocka”n”rolla. Chętni do zrzucenia czasami niefortunnych konotacji politycznych związanych z byciem nieziemskim street punkowym zespołem, czteroczęściowy zespół osiągnął pełnoletność na czwartym albumie, odpowiednio zatytułowanym Chapter IV. Booze & Glory to od zawsze międzynarodowy zespół, z przeszłymi i teraźniejszymi członkami pochodzącymi z Polski, Irlandii, Anglii, Szwecji i Grecji.

Ostatnim sukcesem zespołu był kontrakt podpisany z legendarną wytwórnią Burning Heart. Ten rok ma być jeszcze bardziej radosny! Oi!

„Punk rock may not be rocket science, but it is the smartest and sharpest bands.”

W roku 2017 zagrali 100 koncertów, odwiedzili 16 państw na 4 kontynentach i wystąpili na wspólnej trasie z Dropkick Murphys! Booze & Glory to jedna z najprężniej działających grup street punkowych na scenie!

Koncerty w Polsce:

 • Booze &  Glory
  2.03.2018
  Pod Minogą / Poznań
  g.19:00
 • Booze & Glory
  11.03.2018
  Pogłos / Warszawa
  g.19:00

 

Bilety:
45 – www.winiarybookings.8merch.com
50 – Eventim.pl, Ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn), Biletomat.pl
55 – w dniu koncertu

UWAGA KONKURS!
Jako oficjalny patron koncertów Booze & Glory w Polsce mamy dla was konkurs! Śledźcie profil WHUFC.pl na facebooku – już niedługo pojawi się szansa na zgarnięcie wejściówek! 

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=aY4pZlP6YtE[/embedyt]

 

Trasa Booze & Glory East Europe Invasion 2018