Nowy nabytek West Ham United Said Benrahma udzielił wywiadu dla francuskiego kanału telewizyjnego Téléfoot Chaîne, w którym wyznał, że nie może się doczekać gry w zespole Młotów. Algierczyk został zapytany również o komplikacje przy testach medycznych przed podpisaniem kontraktu z klubem z London Stadium. 

Ciężkie negocjacje

25-latek był łączony z przenosinami do wschodniego Londynu praktycznie od początku okienka transferowego. Ostatecznie udało się sfinalizować tą transakcję w październiku, choć jak sam piłkarz przyznaje nie było to łatwe.

– Na początku było ciężko, bo trwało to przez całe okienko transferowe. West Ham naprawdę bardzo mnie chciał. Były drobne szczegóły, które Brentford i West Ham musieli rozwiązać, ale udało się i jestem bardzo szczęśliwy. Zajęło to trochę czasu, ale to już koniec. Jestem w 100% skupiony na grze w West Hamie. 

Stan zdrowia

Podczas transferu Benrahmy do West Hamu doszło do kilku komplikacji przy testach medycznych zawodnika. Jak się okazało chodziło o problemy z krwią Algierczyka. Sam zawodnik przekonuje jednak, że wszystko jest w porządku z jego stanem zdrowia.

– To nie jest tak, że nie przeszedłem testów medycznych. Wszystko jest w porządku z moim zdrowiem. Było kilka szczegółów, które trzeba było rozwiązać. Niektóre wyniki jeszcze nie przyszły. Czekaliśmy i dlatego nie mogłem podpisać kontraktu. To były małe drobne szczegóły. Stan mojego zdrowia jest bardzo dobry.

Były skrzydłowy Brentford być może w najbliższą sobotę zadebiutuje w starciu ligowym na London Stadium z Manchesterem City. Pierwszy gwizdek o 13:30 czasu polskiego.