West Ham United doskonale rozpoczął tydzień, w którym rozegra trzy spotkania. Ben Johnson chce, aby jego drużyna kontynuowała dobrą passę i sam dołoży wszelkich starań, aby pomóc zespołowi. 

Było dziś kilka naprawdę dobrych rzeczy. Kiedy wygrywasz, zawsze jest fajnie. Ludzie od razu mówią o następnym meczu, ale my też musimy cieszyć się tym zwycięstwem, a następnie skupić się na kolejnym spotkaniu – powiedział Johnson.

Młoty pokonały Bournemouth 2:0 na swoim stadionie, a teraz zmierzą się z Silkeborgiem w czwartkowy wieczór w Lidze Konferencyjnej UEFA. Trzy dni później, pojadą do Manchesteru United na rozgrywki Premier League.

W poniedziałek, to była niezwykle ciężka praca. Takie gry bardzo cię wyczerpują, ale na szczęście osiągnęliśmy pożądany rezultat. To popycha nas w górę tabeli, ale teraz musimy nadal zdobywać punkty.

Są pewne rzeczy, które możemy zrobić lepiej. Jest to coś, nad czym możemy popracować w ciągu tygodnia. To bardzo ważne, abyśmy mogli albo zremisować, albo wygrać z Silkeborgiem w czwartek.

Nasz skład jest znacznie lepiej wyposażony do rywalizacji na obu frontach. Trudno jest mieć tydzień z trzema meczami, ale zawsze chcesz grać i wracać na boisko, więc nie narzekamy.

Johnson pochwalił zachowanie strzelców – Zoumy i Benrahmy

Wspaniale jest grać z Kurtem. To taki miły facet, ktoś kto pomaga wszystkim. Trzeba szanować to, co zrobił w swojej karierze. Od wielu lat jest na szczycie i ciężko na to pracuje.

Zawsze dobrze jest mieć prowadzenie przed przerwą. To było zdecydowanie to, czego potrzebowaliśmy – była ulga w szatni. W większości naszych gier zaczynaliśmy powoli. Tą zaczęliśmy nieco lepiej i musimy to kontynuować.

Said był dziś również magiczny w tym spotkaniu. Miejmy nadzieję, że będzie mógł kontynuować swoją dobrą passę i zdobywać więcej bramek. Zawsze był zagrożeniem przy bramce, ale to tylko sprawia, że ​​jesteśmy spójni – zakończył Ben Johnson.