Bohater meczu Młotów z Huddersfield Town André Ayew wyznał w pomeczowym wywiadzie, że zespół pokazał w tym meczu prawdziwe oblicze West Ham United. 

Reprezentant Ghany pojawił się w drugiej połowie na murawie zmieniając Javiera Hernandeza i odmienił losy spotkania. Strzelił gola i zaliczył asystę, a WHU zwyciężył 2:0.

 – Wygraliśmy ten mecz dla menedżera, dla fanów i dla samych siebie. Jesteśmy piłkarzami, jesteśmy zespołem i jesteśmy razem! Mieliśmy ciężki okres, ale musieliśmy trzymać się razem i ciężko pracować jako zespół i to zrobiliśmy. Mamy pierwsze punkty i teraz ciężko pracujemy, aby zdobyć kolejne. – mówi szczęśliwy Ayew

 – To był dobry mecz i bardzo nas cieszy wygrana. Cieszę się, że pojawiłem się na murawie i mam nadzieję, że ten gol wzmocni moją pewność siebie na kolejne spotkania. Po prostu musiałem wejść na boisko i wykonać swoją robotę. Wróciłem ze zgrupowania reprezentacji z lekkim urazem, ale udało mi się przygotować do meczu i udało mi się strzelić gola.

Przed West Ham United teraz ciężkie spotkanie wyjazdowe na The Hawthorns z West Bromwich Albion. Ayew jest przekonany, że Młoty stać na komplet punktów.

 – Nie możemy się zbytnio ekscytować tą wygraną. Graliśmy w domu, wygraliśmy mecz, ale teraz jedziemy na mecz wyjazdowy z West Bromem i tam będzie bardzo trudno, więc musimy zachować spokój, ciężko pracować i być cierpliwym. Trzy punkty wiele nie zmieniają. Wiemy, że każdy tydzień różni się od siebie, więc teraz będziemy cieszyć się przez 48 godzin, a następnie musimy wrócić do pracy i przygotować się dobrze do starcia z WBA, bo chcemy tam zdobyć punkty. 

 – Myślę, że czujemy ulgę po zdobyciu kompletu punktów. Nie jesteśmy bardzo podekscytowani, bo wiemy, że nie rozpoczęliśmy sezonu dobrze i wiemy, że musimy polepszyć swoją grę i zdobyć punkty z West Bromem. – zakończył popularny Dre