Michail Antonio zasugerował, że zmiana diety i rutyny życia odegrała ogromną rolę w utrzymaniu jego sprawności przez dłuższy czas. 

31-latek jest niezwykle ważny dla Młotów, odkąd David Moyes powrócił na London Stadium jako menedżer w grudniu 2019 roku. Michy strzelił dla West Hamu 19 goli w ostatnich 34 meczach Premier League.

Sposób w jaki prowadzi linię – z energią, tempem i mocą – jest całkowicie wyjątkowy. David Moyes nie ma też innej opcji jak Michail Antonio.

Kiedy jednak zostaje kontuzjowany – tak jak stało się to dwukrotnie w zeszłym sezonie – zespół ze wschodniego Londynu staje się zupełnie innym zespołem.

Zmiana diety i rutyny odgrywa ogromną rolę 

Zdałem sobie sprawę, że nie jestem już młodym szczeniakiem, którym byłem kiedyś. Chyba ciągle wierzyłem, że tak jest. W życiu robiłem pewne rzeczy, bez których mogłem być lepszy. Jadłem, co chciałem, nie miałem najlepszej diety. Teraz zmieniłem dietę i rutynę życia. Zauważyłem, że dzięki temu mam mniej drobnych urazów i w ogóle nie czuję ścięgien podkolanowych – powiedział Michail Antonio.

Miejmy nadzieję, że Antonio utrzyma kondycję do końca sezonu. Nawet jeśli mu się to uda, dodanie kolejnego napastnika jest nadal bardzo potrzebne West Hamowi.