Wiele wskazuje na to, że Michail Antonio odpuści sobie grę w reprezentacji Jamajki, aby w stu procentach skupić się na występach w West Ham United. Taki obrót spraw może przyspieszyć rozmowy napastnika z klubem, w sprawie nowej umowy.

Klub dał piłkarzowi jasno do zrozumienia, że jeśli jego forma piłkarska i fizyczna będą dobrze wyglądać, w trakcie sezonu to może spodziewać się nowej oferty kontraktowej. Oczekuje się, że Młoty złożą oficjalną propozycję 31-latkowi, pod koniec obecnych rozgrywek.

Antonio dostał powołanie do reprezentacji Jamajki, na spotkania z USA, Kanadą i Panamą i Hondurasem. Jednak z powodu zbyt długich podróży, postanowił sobie odpuścić ten wyjazd. To pokazuje, że granie dla klubu jest dla byłego gracza Nottingham Forest, na pierwszym miejscu.

Kontrakt Mikeya wygasa w 2023 roku i można się spodziewać,  że nowa umowa może obowiązywać do 2024 lub 2025 roku. Jeśli tak się stanie to piłkarz prawdopodobnie zakończy karierę na London Stadium.

Napastnik dołączył do West Hamu w 2015 roku. Od tego czasu wystąpił w 189 meczach Młotów, strzelił w nich 54 gole i zaliczył 31 asyst. W obecnych rozgrywkach Jamajczyk pokazuje się z kapitalnej strony. W ośmiu spotkaniach, we wszystkich rozgrywkach zdobył sześć bramek i zaliczył cztery asysty.