Gracze Development Squad rozegrali kolejne spotkanie w rozgrywkach Premier League U21. Tym razem podopieczni Terry’ego Westleya zremisowali na Rush Green z Blackburn Rovers 1:1.

W składzie Młotów znalazło się miejsce dla Sama Byrama, który nie mógł wystąpić w ostatnich meczach pierwszej drużyny z powodu zawieszenia za żółte kartki. Dodatkowo na placu gry pojawili się tacy zawodnicy jak: Stephen Hendrie, Raphael Spiegel, George Dobson czy Doneil Henry.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Rovers. Gola dla gości w czwartej minucie zdobył Anton Forrester. Piłkarze West Hamu odpowiedzieli w 81 minucie po golu z rzutu karnego nowego piłkarza Sama Forda. Wcześniej faulowany w polu karny był Grady Diangana.

West Ham United U21 – Blackburn Rovers 1:1 (0:1)

Bramki: Ford 81-k, Forrester 4.

West Ham: Spiegel – Byram, Rice (C), Henry, Neufville – Dobson, Makasi (Sylvestre 65), Dobson – Lewis, Diangana, Hendrie (Kemp 79) – Ford.

Ławka: Matrevics (GK), Pike, Hector-Ingram