Pomocnik West Hamu Mark Noble nie kryje zadowolenia z postawy swoich kolegów w kilku ostatnich meczach. Zdaniem Anglika, drużyna z Upton Park kryje w sobie magię, która pozwala jej na osiąganie bardzo dobrych rezultatów. Noble jest szczególnie zadowolony z ostatniego spotkania z Evertonem, które przypomnijmy West Ham wygrał 3:2.

Możecie sobie wyobrazić jak bardzo jestem zachwycony! W ostatnim czasie odnotowaliśmy kilka fenomenalnych rezultatów. Wygrana ze Spurs była fantastyczna, jednakże jeśli chodzi o ducha drużyny, to mecz z Evertonem pobił wszystko. Wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie, zwłaszcza że graliśmy tam wiele razy i zazwyczaj wyjeżdżaliśmy z niczym – powiedział Noble.

Mecz na Goodison Park pokazał, jaka atmosfera panuje u nas w szatni. Jest po prostu niesamowita. Wracając do meczu, rzut karny obroniony przez Adriana był momentem zwrotnym tego spotkania. Gdy strzeliliśmy gola kontaktowego ponownie uwierzyliśmy i wiedzieliśmy, że Everton będzie poddenerwowany. Udało się wygrać, co było niesamowite – dodał angielski pomocnik.