Jak poinformował ExWHUEmployee (wiarygodne klubowe źródło), menadżer West Ham’u David Moyes nie ma gotowego kontraktu do podpisania. Poznaliśmy plan zarządu i możliwe scenariusze rozwiązania sytuacji kontraktowej Szkockiego trenera.

W ostatnich tygodniach Szkot znalazł się pod dużą presją po bardzo słabej formie od początku roku.

Presja ta nieco osłabła po tym, jak drużyna zagrała niezłe zawody w poniedziałkowym meczu z Brentford, wygranym 4:2, natomiast zarząd rozważa przyszłość Moyesa w klubie, biorąc pod uwagę, wygasający z końcem sezonu kontrakt.

Sam trener rozmawiał z mediami przed meczem w Brentford i stwierdził, że umowa jest gotowa do podpisania, ale zdecydował się zaczekać do końca sezonu.

W trwającym tygodniu w podcaście The West Ham Way współgospodarz i znawca klubu Ex poinformował, że decyzja o zaoferowaniu Moyesowi nowego kontraktu zostanie podjęta pod koniec sezonu, a obecnie żaden kontrakt NIE JEST negocjowany.

 

„Prowadzono wstępne rozmowy na temat nowej umowy dla Davida Moyesa” – stwierdził Ex.

„Poinformowano mnie jednak, że w żadnym momencie nie przedstawiono jej do podpisania.

„Menedżer prawdopodobnie miał na myśli umowę, która jest tymczasowa.”

„Rozumie się, że jakakolwiek decyzja zarządu co do zaoferowania mu przedłużenia zostanie podjęta pod koniec sezonu, po przeanalizowaniu jego przebiegu”.

 

Oczekuje się, że menadżer poprowadzi drużynę Hammers do wykorzystując pozytywny występ przeciwko Bees w poniedziałek, naśladując to samo w sobotnim meczu na Goodison Park, kiedy będziemy walczyć o cenne punkty z Evertonem.

whufc.pl będzie na bieżąco informować o dalszych krokach sagi kontraktowej Davida Moyesa!