Według The Sun, David Moyes rozważa rozpoczęcie spotkania z Markiem Noblem w wyjściowej 11, podczas czwartkowej wizyty na stadionie Dinama Zagrzeb. Jeśli Noble nie pojawi się od pierwszych minut, szansa na zastąpienie nim któregoś z pomocników, jest ogromna. 

Menedżer uważa, że ​​niesamowite doświadczenie 34-letniego pomocnika przyda się w starciu z gospodarzami tego spotkania. Trzy dni po tej grze, West Ham zmierzy się z Manchesterem United. Moyes również nie chce nadużywać w tym sezonie Declana Rice’a i Tomasa Souceka, co daje kapitanowi realną możliwość potencjalnego wejścia na boisko i zastąpienia jednego z pomocników.

The Irons mają bez wątpienia dobry skład, ale ich zawodnicy nie mają dużego doświadczenia zarówno w takiej intensywności, jak i rodzaju spotkań. Mecz w Zagrzebiu będzie dla nich bardzo ciężkim sprawdzianem.

Noble zagrał zaledwie dwie minuty w obecnym sezonie, schodząc z ławki w wygranym 4:1 meczu Premier League z Leicester City. Kapitan będzie więc pełen energii i siły na czwartkowe spotkanie.

West Ham nigdy wcześniej nie grał w fazie grupowej Ligi Europy – Noble obserwował to wszystko podczas swojej długiej kariery i jego uspokajająca obecność i doświadczenie w początkowej jedenastce w takim meczu, jest nie do przecenienia.

Doświadczenie Noble’a może okazać się bardzo istotne i ciekawie będzie zobaczyć, jaką rolę Moyes wyznaczy mu w tym meczu.