We wtorkowy wieczór zawodnicy West Ham United pojawili się na boiskach w swoich barwach narodowych. Andrij Yarnolenko spędził na murawie 90min, a Fabian Balbuena wszedł dopiero na samą końcówkę meczu. 

Ukraina – Hiszpania (1:0)

Yarmolenko rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu Ligi Narodów UEFA. Zawodnik West Ham United mecz ten będzie zaliczał do bardzo udanych. Asysta  przy jedynym i decydującym golu w 76 minucie była jego 21. asystą w reprezentacji Ukrainy. Dla Yarmolenki to był 91. występ w barwach swojego kraju.

Około 15 000 kibiców mogło obejrzeć spotkanie na Stadionie Olimpijskim. Ukraina zakończy swoje mecze w fazie grupowej Ligi Narodów w listopadzie, rozgrywając spotkania  wyjazdowe w Niemczech i Szwajcarii. Zwycięstwa pozwoliłyby zawodnikom z Ukrainy zająć pierwsze miejsce w grupie i zakwalifikować się do finałów, które odbędą się w październiku 2021 roku.

Wenezuela – Paragwaj (0:1)

Fabian Balbuena rozpoczął spotkanie w barwach narodowych Paragwaju, jako rezerwowy w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata FIFA 2020. W wygranym spotkaniu z Wenezuelą zawodnik Młotów wszedł na boisko tylko na kilka ostatnich minut.

Paragwaj po dwóch rundach zajmuje 4. miejsce w południowoamerykańskiej tabeli kwalifikacyjnej za Brazylią, Argentyną i Kolumbią.

Liga Narodów 14.10.2020

Angelo Ogbonna (Włochy), Declan Rice (Anglia), Tomas Soucek (Czechy), Vladimir Coufal (Czechy) i Darren Randolph (Irlandia) mogą dziś pojawić się w składach swoich drużyn  na arenie międzynarodowej. Łukasz Fabiański (Polska) zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, będzie w meczu z Bośnią i Hercegowiną rezerwowym. W niedzielnym meczu z Włochami Fabiański rozegrał z orzełkiem na piersi pełne 90min, zachowując  czyste konto. Biało-Czerwoni po bezbramkowym remisie z Italią, nadal pozostają na trzecim miejscu w swojej grupie.