W ramach 22 kolejki Premier League, West Ham rozegra w niedzielę spotkanie z zespołem Hull City. Pojedynek ten odbędzie się na Upton Park i będzie dobrą okazją na przełamanie złej passy graczy z Londynu.

Ostatnie 6 meczów Młotów nie było idealne. Dwa remisy z Evertonem w FA Cup oraz zaledwie dwa punkty w czterech spotkaniach ligowych spowodowały zaniepokojenie wśród kibiców. West Ham w tabeli spadł na siódmą lokatę i potyczka ze znajdującym się w strefie spadkowej zespołem Steve’a Bruce’a, nadszedł w bardzo dobrym momencie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę ostatnie 6 meczów pomiędzy oboma ekipami, to statystycznie faworytem są gospodarze. Młoty zwyciężyły cztery z nich, a w jednym zremisowały. Właśnie remisem zakończyła się ostatnia potyczka obu drużyn. Bramki dla West Hamu strzelali Enner Valencia oraz Diafra Sakho.

Niestety, Senegalczyk nie wystąpi w tym meczu z powodu kontuzji. O wiele większe problemy kadrowe ma zespół Hull City. W najbliższym spotkani nie wystąpią Robert Snodgrass, Andrew Robertson, Liam Rosenior, Nikica Jelavic, Abel Hernandez oraz ex-Młot Momo Diame.

Sędzią niedzielnego spotkania będzie Martin Atkinson.

Transmisję z tego meczu będzie można oglądać na kanale Canal+Sport. Swoją relację przeprowadzi również Radio Gol.

Relacji radiowej z tego pojedynku od godziny 14:25 możecie Państwo posłuchać za pośrednictwem Winampa lub bezpośrednio na stronie RadioGol.pl wcześniej wybierając w playerze Kanał I.