West Ham po wygranej z Newcastle szykuje się na kolejnego rywala, Manchester City. The Citizens chcieliby zrehabilitować się za przegrane spotkanie z Juventusem, jednak zawodnicy West Hamu nie zamierzają im na to pozwolić. Zapraszamy na transmisję na WHUFC.pl! 

W spotkaniach City z Młotami przeważnie wygrywają Ci pierwsi. Jednak w zeszłym sezonie West Ham zaskoczył wszystkich i wygrał 2:1 na Upton Park. Etihad na pewno nie będzie łatwym terenem do zdobycia. Jednak forma i ambicja londyńczyków może przynieść kolejne zaskoczenie.

The Citizens w tym sezonie nie przegrali ani jednego spotkania. Jednak w ostatnim czasie niebieska część Manchesteru ma powody do obaw. Drużyna wyraźnie złapała zadyszkę i przegrała na własnym stadionie z Juventusem. W ostatniej kolejce Premier League również się nie popisali ledwo wygrywając z Crystal Palace. Młoty za to są na fali. Szczególnie w tym sezonie lubią ogrywać faworytów – udowodnili to wygrywając z Arsenalem, oraz Liverpoolem. Na pewno wiary w siebie doda im również świadomość ostatniej wygranej na Upton Park z Newcastle.

Manuel Pellegrini nie będzie mógł skorzystać z Fernando, Gaela Clichy’ego, Pablo Zabalety oraz gwiazdy defensywy Vincenta Kompanego. Pod sporym znakiem zapytania stoi również występ Sergio Aguero, który dopiero wyleczył kontuzję. W kadrze Slavena Bilicia zabraknie Angelo Ogbonny, Alexa Songa oraz Ennera Valencii. Pod znakiem zapytania stoi występ Kouyate, który podobno doznał kontuzji na treningu. Wystąpić będzie mógł natomiast Mauro Zarate, który wyleczył kontuzję i trenuję na pełnych obrotach z resztą zespołu.

19.09. godz. 18:30, Etihad Stadium w Manchesterze