17- letnia Kiszkis w rundzie wiosennej, będzie zawodniczką WKS-u Wrocław. Młodzieżowa reprezentantka Polski do Wrocławia trafiła z  West Ham United na zasadzie wypożyczenia.

Polka występowała w renomowanych angielskich klubach, więc z pewnością ma bardzo duży potencjał. Kiszkis gra na pozycji skrzydłowej lub napastniczki. Jest uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych polskich piłkarek młodego pokolenia.

W minionym roku w Akademii West Ham, Kiszkis została wybrana najlepszą zawodniczką sezonu. W młodzieżowych zespołach Arsenalu  notowała fantastyczne statystyki, seryjnie zdobywając bramki i asysty.

Zdecydowałam, że Śląsk Wrocław będzie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o mój rozwój. Mam szansę na regularną grę na poziomie seniorskim, co z pewnością będzie cennym doświadczeniem i pomoże mi przygotować się do mistrzostw Europy U19 – podkreśla nowa zawodniczka WKS-u. Trener zespołu ze Śląska nie ukrywa, że chciałby aby Kiszkis została w zespole na dłużej.

Wiktoria Kiszkis gra regularnie w młodzieżowych reprezentacjach Polski, występując ponadto w kadrze U17 jako kapitan drużyny.