Sky Sports donosi o zainteresowaniu Młotów gwiazdą Lazio, Felipe Andersonem. Zdaniem stacji West Ham postara się zakontraktować prawego skrzydłowego już w najbliższym okienku transferowym.

25-letni Brazylijczyk przybył do Lazio w 2013 roku. Klub ze stolicy Włoch przelał na konto Santosu 6.75 miliona funtów. Transfer ten okazał się być dobrą inwestycją. Podczas swojej pięcioletniej przygody w Lazio Anderson wystąpił w 177 spotkaniach zdobywając 34 gole i 42 asysty. W ubiegłym sezonie na boiskach Serie A spędził zaledwie 1500 minut – na murawę wychodził w 21 meczach, czterokrotnie pokonał bramkarza rywali i siedmiokrotnie był autorem kluczowego podania. Dołożył do tego cztery spotkania w pucharze, gdzie strzelił gola. Pomocnik wystąpił również w siedmiu spotkaniach Ligi Europejskiej, gdzie strzelił trzy bramki i trzykrotnie asystował. Jego zespół odpadł z rozgrywek po porażce z RB Salzburg.

Według nieoficjalnych informacji West Ham złożył już ofertę za pomocnika. Młoty za Andersona miały zaproponować 35 milionów funtów. Obecnie trwają rozmowy zarówno z obecnym pracodawcą Brazylijczyka jak i z samym zawodnikiem. Mówi się, że Felipe chciałby spróbować swoich sił w Premier League i jest chętny do gry w bordowo-niebieskim trykocie. O podpis 25-latka nie będzie jednak łatwo, jego usługami ma być zainteresowana również Chelsea.