Andriy Yarmolenko w jednym z wywiadów wyraził swoją chęć szybkiego powrotu na boisko. Ukrainiec obecnie leczy poważny uraz ścięgna Achillesa. 

W tym trudnym dla skrzydłowego okresie wspierają go kibice Młotów za co piłkarz im serdecznie podziękował.

– Dostałem wiele pozytywnych wiadomości od fanów West Hamu. Bardzo mi to pomaga. Kibice Młotów są naprawdę pasjonatami i myślę, że my jako grupa piłkarzy bardzo to doceniamy. 

– Atmosfera na London Stadium jest naprawdę dobra. Kiedy przychodzę na mecze to czuję wsparcie fanów, którzy dopingują drużynę. Nie mogę się doczekać, aby wrócić do gry i znów to poczuć. Teraz koncentruję się na moim leczeniu, ponieważ chcę szybko wrócić – powiedział 29-latek.

Po dołączeniu do West Hamu latem z Borussii Dortmund pokazał się w Premier League z dobrej strony. Niestety gdy Yarmo dochodził do coraz lepszej formy to w starciu z Tottenhamem złapał bardzo przykry uraz.

Najprawdopodobniej reprezentanta Ukrainy nie zobaczymy już w tym sezonie na murawie o czym informował na ostatniej konferencji prasowej Manuel Pellegrini. Choć według doniesień ExWHUemployee Yarmolenko może wyleczyć się na kilka ostatnich spotkań ligowych.