Marcus Browne okazał się jokerem w talii trenera Oxford United i zdobył gola po wejściu z ławki w zremisowanym 1:1 meczu z Sunderlandem.

Młody pomocnik pojawił się na placu gry w 73 minucie, a 14 minut później trafił do siatki na wagę remisu. Dla Anglika był to ósmy gol w tym sezonie.

Reece Oxford zaliczył pierwszy start w tym sezonie Bundesligi, ale nie było to udane spotkanie. Jego Augsburg przegrał z Werderem Brema aż 4:0. Obrońca rozegrał pełne 90 minut.

Edimilson Fernandes rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym 0:0 spotkaniu Fiorentiny z Napoli.

Toni Martinez przebywał na boisku przez 70 minut w przegranym 1:2 meczu Lugo z Realem Saragossa.

Jordan Hugill (Middlesbrough) rozpoczął spotkanie z Leeds United od pierwszej minuty, ale został zmieniony przez Britta Assombalongę w 77 minucie.

Josh Cullen rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym 1:1 meczu z Southend United w rozgrywkach League One. Irlandczyk ponadto w drugiej połowie został ukarany żółtą kartką.

Moses Makasi (Stevenage) przebywał na murawie przez 58 minut w spotkaniu z Tranmere (0:2).

Martin Samuelsen (Venlo) przesiedział całe spotkanie z Willem II na ławce rezerwowych. Vashon Neufville nie był zaangażowany w spotkanie Newport County z Mansfield Town.