Wszystko wskazuje na to, że West Ham po wielu dniach negocjacji i próśb ze strony gracza, zaakceptował ofertę Wolverhampton na wykupienie Craiga Dawsona. Niektórzy kwestionowali także, czy jest rozsądnym, aby Młoty sprzedały Dawsona bezpośredniemu rywalowi ze strefy spadkowej.

Wilki uzgodniły szczegóły i mają nadzieję, że umowa zostanie sfinalizowana przed niedzielnym wyjazdem do Manchesteru City

Były zawodnik Watfordu nie trenował przez cały tydzień, ponieważ chciał przeforsować swoje odejście z West Hamu. Dawson ma pewne problemy rodzinne, a jego rodzina mieszka niedaleko Manchesteru. Codzienne dojazdy między tym miejscem a Rush Green okazały się zbyt uciążliwe, czasochłonne i męczące dla bardzo lubianego środkowego obrońcy.

Podano iż opłata za Dawsona wynosi 3,3 miliona funtów z kilkoma dodatkowymi klauzulami, co stanowi całkiem przyzwoite pieniądze dla gracza, który ma 33 lata i pozostało mu tylko 6 miesięcy kontraktu

Wydaje się nieprawdopodobne, aby Wilki podpisały kontrakt z Felipe, więc Dawson pozostanie ich podstawowym graczem

W tej chwili West Ham nie ma w planie żadnego konkretnego następcy Craiga Dawsona, ale klub ma kilka ofert, które zapewne teraz bardziej intensywnie rozważy. Moyes stwierdził na konferencji prasowej, że nie sądzi, by potrzebowali środkowego obrońcy, ale umowa wypożyczenia jest najbardziej prawdopodobna.