Slaven Bilić wyjawił na konferencji prasowej, że zarówno Manuel Lanzini jak i Michail Antonio znajdą się w kadrze meczowej na sobotnim mecz z Swansea City.

West Ham chce w weekend wrócić na zwycięską ścieżkę i powrót Argentyńczyka i Anglika będzie wielkim impulsem dla zespołu.

W tym sezonie Lanzini zagrał tylko w jednym spotkaniu, wchodząc z ławki w przegranym 0:3 starciu ligowym z Newcastle United.

Bilić potwierdził, że Manu wrócił do pełnego treningu i będzie dostępny w spotkaniu z Łabędziami: – Manuel Lanzini wraca do składu. Będzie w zespole na Swansea. – powiedział Chorwat

Kolejną dobrą wieścią jest szybszy powrót do zespołu Michaila Antonio. Skrzydłowy doznał urazu pachwiny podczas meczu z Tottenhamem i musiał przedwcześnie opuścić boisko. Jednak ze zdrowiem Mikeya jest wszystko w porządku i zagra z Swansea.

 – Jego kontuzja nie była poważna i od początku była szansa, że zagra z Swansea City. Trenował dziś z nami i będzie w składzie w sobotę. 

Na weekend nie zdąży się wykurować Pedro Obiang. Hiszpan od dwóch tygodni ma kontuzję i nie będzie zaangażowany w sobotni mecz.

 – Poza grą jest tylko Pedro Obiang, który dochodzi do siebie po urazie, którego doznał z West Bromem. Reszta ma się dobrze.