David Moyes potwierdził, że w tym tygodniu bez przeszkód będzie mógł skorzystać z usług Declana Rice’a, Cheikhou Kouyate i Javiera Hernandeza.

Chicharito był nieobecny w ostatnim pucharowym spotkaniu z Shrewsbury z powodu przeziębienia. Meksykanin na szczęście wrócił już do treningów.

Szkot ujawnił również, że Declan Rice doznał niewielkiego uszczerbku na zdrowiu. 19-latek miał drobny problem z ścięgnami, ale szkoleniowiec jest pewny, że młody piłkarz będzie w pełni zdrowy na mecz z Bournemouth.

Dostępny będzie również Kouyate, prawdopodobnie poza składem znajdzie Reid i Ayew.

-Chicharito już się wyleczył. Niestety Andre Ayew odczuwa bóle ścięgnowe – ujawnił trener.

-Z podobnym problemem zmagał się Rice, ale myślę, że da radę zagrać w sobotę. W tej chwili poza treningami jest również Winston Reid.

Moyes ujawnił nam również stan zdrowia Andy’ego Carrolla. Mówi się, że Anglik, o którym ostatnio jest głośno, cierpi z powodu urazu kostki. Kontuzja napastnika być może będzie musiała być operowana.

-Andy jest kontuzjowany. Dowiedzieliśmy się o tym wczoraj. Przeszedł już badania i teraz opracowujemy sposób leczenia. Carroll strzela bardzo ważne bramki, więc jego strata będzie dużym problemem dla klubu.