David Moyes potwierdził na konferencji prasowej, że Andy Carroll znajdzie się w kadrze meczowej w najbliższym meczu West Hamu z Leicester City. 

Anglik w tym tygodniu został ukarany grzywną za opuszczenie ławki rezerwowych przed końcem spotkania z Manchesterem City.

Nałożyliśmy na niego karę grzywny. Przeprosił zarówno piłkarzy jak i mnie, więc ruszamy dalej i jesteśmy szczęśliwi, że wszystko zostało wyjaśnione. Andy był w kadrze meczowej w zeszłym weekend i teraz także znajdzie się w 18-stce. – powiedział szkocki menedżer

Przechodząc do innych informacji, Pedro Obiang i James Collins nie będą gotowi na mecz na King Power Stadium, ale są w treningu i czują się coraz lepiej.

Żaden z nich nie jest w stanie zagrać w sobotę. Na szczęście oboje wrócili do treningów, ale nie są gotowi by zagrać w meczu. 

David Moyes nie podjął jeszcze decyzji kto stanie w bramce West Hamu w starciu z Lisami.

Muszę podjąć decyzję. Joe w ostatnim meczu nie mógł zagrać, więc w bramce wystąpił Adrian. Na nieszczęście Joe graliśmy ostatnio z Manchesterem City i według umowy jego występ nie był możliwy. Decyzję podejmę przed meczem. 

W sobotę sztab szkoleniowy Młotów nie będzie mógł skorzystać z Winstona Reida, Sama Byrama i Michaila Antonio.