Kapitan West Hamu Mark Noble wypowiedział się o postawie zespołu w meczu przeciwko Manchesterowi City z ostatniego meczu ligowego oraz o ich występach w całym sezonie Premier League. Odniósł się także do zbliżających się meczów, które będą kluczowe w kontekście walki o utrzymanie.

– Przez te wszystkie lata, w których grałem w tej lidze, z pewnością to oni są najlepszym zespołem z jakim się mierzyłem. Gratulacje dla Manchesteru City, dla zawodników, sztabu szkoleniowego oraz menadżera, ponieważ są mistrzami ligi i przez cały sezon byli najlepsi. 

Legenda Młotów odniosła się również do ostatniego meczu obu zespołów oraz do ciągłej walki o utrzymanie.

– Nie ma sensu mówić czegoś w stylu mogliśmy zrobić coś w ten sposób lub mogliśmy zagrać coś inaczej, ponieważ zostaliśmy pokonani przez o wiele lepszą od nas drużynę. Usiedliśmy w szatni po meczu i mówiliśmy sobie, że nie byliśmy w stanie zrobić nic więcej. Nie chcieliśmy by mecz zakończył się wynikiem 1-4, ale Manchester City jest bardzo mocną drużyną i wygrywali w tym sezonie z zespołami lepszymi od nas. Byłoby cudownie gdyby udało nam się ugrać coś z City, ale to trzy kolejne mecze zdefiniują nasz sezon. Wszyscy zawodnicy o tym wiedzą.

Mr. West Ham zapewnił również, że nie chce by West Ham walczył o utrzymanie do ostatniej kolejki Premier League.

– W poniedziałek rozpoczniemy przygotowania na wyjazd do Leicester. Jeśli zagramy tak jak powinno się grać z drużynami w bezpiecznej strefie, możemy wygrać. Jesteśmy pewni, że uda nam się osiągnąć wynik na jakim nam zależy. Nie chcemy angażować się w walkę o utrzymanie do ostatniego dnia i szczerze powiedziawszy nie sądzę byśmy musieli. O utrzymanie walczy pięć zespołów i zapewniam, że osiągniemy dobre wyniki.