Marko Arnautović od przyszłego tygodnia wznowi treningi z pierwszym zespołem West Hamu w Rush Green – poinformował na konferencji prasowej przed meczem z Watfordem Manuel Pellegrini.

Napastnik reprezentacji Austrii doznał urazu w spotkaniu z Cardiff City i opuścił dwa spotkania z Crystal Palace i Fulham. W sobotę nie zagra jeszcze z Watfordem, ale w starciach z Southampton i Burnley powinien odegrać jakąś rolę w planach sztabu szkoleniowego.

Do zespołu po urazie stopy wraca już Lucas Pérez, który wzmocni rywalizację w ataku. Na dłuższy czas z gry wykluczony jest Jack Wilshere.

Myślę, że w przyszłym tygodniu Marko rozpocznie treningi z zespołem. Jeśli chodzi o urazy to jesteśmy praktycznie w takim samym składzie jak tydzień temu, ale Lucas może znaleźć się w składzie meczowym. 

Wszyscy pozostali gracze kontynuują rehabilitację, mówię tutaj o Fredericksie, Wilshere, Lanzinim, Yarmolenko i Sanchezie. Nie wiemy czy Wilshere będzie potrzebował operacji. Musimy poczekać na badania lekarskie i będziemy mu się przyglądać w ciągu kilku najbliższych dni. W tej chwili nie możemy być pewni czego potrzebuje – wyznał Pellegrini.